Szépség és egészség | Qjob.hu

Tapasztalt szakembert keres?

  1. Hirdesse meg a feladatot
  2. Ellenőrzött szakembereink felajánlják szolgáltatásaikat
  3. Válassza a legjobb szakembert az ár és visszajelzések alapján

Rendszerünk segítségével gyorsan talál szakembert az adott munka elvégzésére.

Fitness edző terhes nőknek

100 000 Ft
Éva

Éva T.

Másik szakember lett kiválasztva Megjelent: 11 hónapja 309 megtekintés
232
Feladat kezdésének időpontja:
január 19, 06:01
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
100 000 Ft

Feladat leírása

Fitness edzőt keresek terhes nőknek, nagyon fontos, hogy rég óta ezzel foglalkozzon és nagy tapasztalata legyen benne.

Kiegészítő feltételek

A szakembernek rendelkeznie kell iratokkal, hogy átvételi elismervényt/ meghatalmazást írjon alá.
Kommunikáció nyelve: Magyar

Hagyjon kérést most

És szerezze meg a legjobb ajánlatot megbízható kézművektől.

  • Hasonlítsa össze az árakat és válassza ki a legjobb feltételeket.
  • Csak az érdekelt szakemberek visszajelzése
  • Ne pazarolja az időt a kommunikációra
Több mint 2945 profi várja megrendelésedet!

Utolsó feladatok

Babyboomer stílusú gél lakk.
3 500 Ft

Daniella

Fáj a lábujjkörmöm, valószínűleg benőtt. Szeretnék elmenni Önhöz a holnapi napon késő délelőtt, vagy koradélután.
Nyíregyháza, Magyarország
5 000 Ft

László

Szükségem van egy fitness edzőre, aki összeálítja nekem az edzés tervet és megtanít. Ketten fogunk edzeni ugyan az alapján a terv alapján. Az edzőteremi bérltet meg a medencét mi biztosítjük.
Budapest, Városház u. 14, 1052 Magyarország
50 000 Ft

József

géllak
Budapest, Magyarország
10 000 Ft

Éva

Porcelán, mandula alakú, francia körmöt szeretnék, kevés festett mintával és pár kővel.
7 000 Ft

Virág