Szépség és egészség | Qjob.hu

Tapasztalt szakembert keres?

  1. Hirdesse meg a feladatot
  2. Ellenőrzött szakembereink felajánlják szolgáltatásaikat
  3. Válassza a legjobb szakembert az ár és visszajelzések alapján

Rendszerünk segítségével gyorsan talál szakembert az adott munka elvégzésére.

Fitness edző terhes nőknek

100 000 Ft
Éva

Éva T.

Másik szakember lett kiválasztva Megjelent: 1 éve 402 megtekintés
232
Feladat kezdésének időpontja:
január 19, 06:01
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
100 000 Ft

Feladat leírása

Fitness edzőt keresek terhes nőknek, nagyon fontos, hogy rég óta ezzel foglalkozzon és nagy tapasztalata legyen benne.

Kiegészítő feltételek

A szakembernek rendelkeznie kell iratokkal, hogy átvételi elismervényt/ meghatalmazást írjon alá.
Kommunikáció nyelve: Magyar

Hagyjon kérést most

És szerezze meg a legjobb ajánlatot megbízható kézművektől.

  • Hasonlítsa össze az árakat és válassza ki a legjobb feltételeket.
  • Csak az érdekelt szakemberek visszajelzése
  • Ne pazarolja az időt a kommunikációra
Több mint 754 profi várja megrendelésedet!

Utolsó feladatok

Hat nő keres Solymáron smink tanácsadásra 2-3 órára, max 30 ezer ft-ért.
Solymár, 2083 Magyarország
30 000 Ft

Rita Anna

Közép hosszú! Halvány színű köröm
5 500 Ft

Laura

jpeg
Kozmetikai kezelés
5 000 Ft

Boglárka

Görkorcsolya oktatót keresek
Győr, Magyarország
3 000 Ft

Orsolys

Nem találom a saját stilusom, ehez kérekolyan segitséget, aki előhozza belőlem az igazi énem.
100 000 Ft

József