Szépség és egészség | Qjob.hu

Tapasztalt szakembert keres?

  1. Hirdesse meg a feladatot
  2. Ellenőrzött szakembereink felajánlják szolgáltatásaikat
  3. Válassza a legjobb szakembert az ár és visszajelzések alapján

Rendszerünk segítségével gyorsan talál szakembert az adott munka elvégzésére.

Műkörmöst keresek

3 500 Ft
Emőke

Emőke S.

Másik szakember lett kiválasztva Megjelent: 7 hónapja 447 megtekintés
829
Feladat kezdésének időpontja:
május 7, 08:05
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
3 500 Ft

Feladat leírása

Jó áron, de szépen dolgozó műkörmöst keresek Budapesten vagy Dunaharasztin.

Kiegészítő feltételek

A szakembernek rendelkeznie kell iratokkal, hogy átvételi elismervényt/ meghatalmazást írjon alá.

Hagyjon kérést most

És szerezze meg a legjobb ajánlatot megbízható kézművektől.

  • Hasonlítsa össze az árakat és válassza ki a legjobb feltételeket.
  • Csak az érdekelt szakemberek visszajelzése
  • Ne pazarolja az időt a kommunikációra
Több mint 2945 profi várja megrendelésedet!

Utolsó feladatok

Manikűr készitése
10 000 Ft

Sándor

Fitness edzőt keresek terhes nőknek, nagyon fontos, hogy rég óta ezzel foglalkozzon és nagy tapasztalata legyen benne.
100 000 Ft

Éva

Fitness edző személyes edzésekre, edzőteremben vagy akár otthon.
Budapest, Andrássy út, Magyarország
35 000 Ft

Anna

Egy egyszerű erősített géllakkot szeretnék a saját körmömre.
7 000 Ft

Barbi

Sminkest és fodrászt keresek esküvőre a megadott időben és helyszínen.
Balatonalmádi, 8220 Magyarország
10 000 Ft

Alexandra